o nietypowych usługach słów kilka
o nietypowych usługach słów kilka

Zastanów się czy jesteś w podobnej sytuacji...🤔

 
☑️ myślisz o nowym meblu, elemencie wystroju wnętrza, ogrodu, firmy, a nie masz pomysłu gdzie daną rzecz zamówić, żeby było tak jak chcesz i na Twój wymiar?
☑️ potrzebujesz porady, jakie rozwiązanie konstrukcyjne zastosować w swoim stole, regale, biurku komodzie itp., żeby było: estetycznie & praktycznie & mieściło się w budżecie, a przy tym było to fizycznie możliwe do realizacji?
☑️ sam potrafisz dużo rzeczy zrobić, lubisz majsterkować, a potrzebujesz tylko np. pomalować proszkowo jakiś element metalowy, dociąć płytę meblową, deskę, zamówić jakiś potrzebny dodatek itp.?
☑️ masz nietypowe pytanie, albo nietypowy projekt i nie wiesz do kogo z tym uderzyć?
 
 

Zwróć się do nas - jest duże prawdopodobieństwo, że z nami zrealizujesz swój cel.

Jeśli obserwujesz nasze media społecznościowe, to już wiesz, że nasze usługi to nie tylko sklep internetowy z gotowymi propozycjami. Coraz częściej jeździmy do Klientów, robimy pomiary, doradzamy i pomagamy w montażu – nie tylko mebli.
To dzięki temu, że jesteśmy producentem, a nie dystrybutorem. To znaczy, że mamy swoją pracownię, z której wyszły już nie takie rzeczy…. 🙊🙉🙈

 

 

Zapoznaj się z naszą ofertą!

Masz pytania? Napisz do nas!

 

Sprawdź również nasze media społecznościowe - znajdziesz tam zdjęcia naszych najnowszych realizacji, a także zobaczysz jak pracujemy!

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl