O firmie

produkty metal-drewno

Jak to się zaczęło?

To być może historia jakich wiele. Poznawanie się, odkrywanie pasji, snucie planów, a w końcu odważna i zaprawiona odrobiną szaleństwa decyzja, że warto przekuć pasję w biznes i dostarczać klientom wysokiej jakości meble. Meble, w które wkładamy całe serce, by mogły nie tylko pięknie się prezentować, ale także służyć swoim właścicielom jak najdłużej.

Tworzymy meble w stylu loft

Od pierwszego wejrzenia zakochaliśmy się w swego rodzaju surowości i niebanalnej estetyce mebli tworzonych w stylu loft. Wierzymy, że takie meble mogą być ozdobą każdego wnętrza, dlatego też starannie wsłuchujemy się w potrzeby naszych klientów. Każdy mebel to dla nas nowa, ekscytująca przygoda - od fazy wymyślenia koncepcji, przez powstawanie szkiców, rysunków aż po spawanie, malowanie proszkowe, łączenie z elementami drewnianymi i oddanie mebla w ręce klienta. W metal-drewno masz wpływ na to, jak będzie wyglądał Twój mebel.

Zobacz nasze realizacje!

Chcesz zobaczyć, jak tworzone przez nas meble w stylu loft prezentują się u naszych klientów? Odwiedź media społecznościowe metal-drewno.pl! Znajdziesz nas na Facebooku i Instagramie.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl